ANASAYFA  |   HAKKIMIZDA   |   REFERANSLARIMIZ   |   TEKNİK ÖZELLİK  |  ŞARTNAME   |  BASINDA MET  |  ETKİNLİKLER  |  İLETİŞİM
 

2010 yılında 20.yılımızı dostlarımızla beraber Çırağan'da kutladık.

10-13 Kasım 2010 tarihleri arasında DOHA-QATAR'da düzenlenmiş olan 9.Infdex The Internatıonal Furnıture Interıor Desıgn&Home Textıle 2010 Fuarı'na katıldık.

3-4-5 Şubat 2011 tarihleri arasında Türkiye Özel Okullar Birliği'nin Antalya'da Rixos Lares Otel'inde düzenlediği X.Antalya Sempozyumundayız.

14-16 Nisan 2011 tarihleri arasında AZERBEYCAN-BAKÜ'de düzenlenecek olan Türk İhraç Ürünleri Fuarına katılıyoruz.

20.SBIE Soudı Building İnteriors Exhibition Cidde/S.Arabistan 25-28 Nisan tarihleri arasındaki fuara katılıyoruz.

 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ŞİRKET PROFİLİ
 

Biz Met Okul Mobilyaları olarak 1990 yılından beri sınıf mobilyaları üretiminde faliyet göstermekteyiz

Üretim aşamasında kullandığımız modern teknolojiler ve birinci sınıf malzemelerle bu sektörde yılladır lider konumumuzu devam ettirmeyi başarmış olabilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Bu sektorde faaliyet gösterdiğimiz 20 yıl boyunca yurt içindeki belli başlı özel okulları ve dershaneleri müşteri portföyümüze katıp kaliteli ürün,müşterimemnuniyeti ve devamlılığını hadef alan hizmet anlayışımız ile Türk Okul Mobilya Sektöründe naçizane katkılarımız olduğunu düşünüyoruz.

Zaman içinde hedeflerimiz büyütüp üretimimizi sınırlarla çerçevelemeyip ihracat yapma eğilimimiz ve çalışmalarımız neticesinde Met Okul Mobilyaları teknolojisi ve kalitesini başarılı bir şekilde bir çok ülke ile paylaştık. Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Bahreyn, Umman, Kuveyt, Ürdün, Türkmenistan, Kazakistan, Azerbaycan, Bulgaristan, Yunanistan başta olmak üzere binlerce öğrenci Met Okul Mobilyaları Üzerinde ders dinliyor.

Üretim aşamasında uyguladığımız yüksek teknoloji ve titiz işçilik çalışmaları, öngördüğümüz 5 yıl garanti süresi, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını hedefleyen kaliteli servis uygulamaları, yıllardır büyük emeklerle oluşturduğumuz ve devamlılığını sağladığımız yurt içi ve yurt dışı referans işlerimiz, ergonomik ve orjinal dizaynlarımız ve rekabetçi fiyat politikamız ile nesiller boyu daha bir çok eğitim projelerinin altına imzamızı atacağımıza olan inancımız sonsuzdur

Biz Eğitim gibi kuşkusuz çok kutsal bir olgunun dolaylıda olsa minicik bir parçası olmaktan çok büyük gurur duymaktayız.

 
 
     
 
Copyright © 1990 - 2011. Met Mobilya San. Ltd. Şti. - All Rights Reserved.